INSCRIPCIONS I ENTRADES

DIMECRES 22 DE SETEMBRE

22:00h | Havaneres Port Bo

Lloc: Plaça del Ball

INSCRIPCIONS: https://forms.gle/9QL8CyDf413DgnMv6

DIJOUS 23 DE SETEMBRE

16:45h | Tirada de Coets i repic de campanes

Lloc: Es podrà veure des de tot el poble

18:00h | Espectacle Els Rebufons de la Cremallera

Lloc: Plaça del Ball

INSCRIPCIONS: https://forms.gle/niYnnUZQuMYncPr48

19:30h | Tradicional Pregó 

Lloc: Plaça de l'Ajuntament (Balcó)

20:00h | II Vesprada Artesenca 

Lloc: Cubtural

INSCRIPCIONS: https://forms.gle/t2BRNpArPuM5TVJk8

DIVENDRES 24 DE SETEMBRE

D'11:00h a 14:00h i de 17:00h a 19:30h | Parc d'Inflables 

Lloc: Avinguda Maria Anzizu

INSCRIPCIONS: https://forms.gle/ZfENPkzPFq53uX9S6

13:00h | Sardanes amb La Principal de la Bisbal 

Lloc: Plaça del Ball

INSCRIPCIONS: https://forms.gle/Ea58gYbYJvWKLEjj7

19:00h | Concert amb La Principal de la Bisbal 

Lloc: Cubtural

INSCRIPCIONS: https://forms.gle/BYmnDWDwvB6yZSYM6

22:00h | Concert amb la Banda Neon + Dj Bacardit 

Lloc: Pàrquing Institut

INSCRIPCIONS: https://forms.gle/K2KZeUrdU58YBHvQ6

DISSABTE 25 DE SETEMBRE

13:00h | Sardanes amb la Cobla Jovenívola d'Agramunt 

Lloc: Plaça del Ball

INSCRIPCIONS: https://forms.gle/nuDqFceSvwJKwX9B6

17:00h | Club Olimpic Artesa vs AE Golmés

Lloc: Camp de Futbol

17:30h | Innauguració del rocòdrom

Lloc: Sala del CUDOS. Escoles Velles

18:00h | Màgia amb el Mag Karlus i l'espectacle Il·lusiona't

Lloc: Plaça del Ball

INSCRIPCIONS: EXHAURIDES

19:00h | Concert amb l'Orquestra Cimarron 

Lloc: Cubtural

INSCRIPCIONS: https://forms.gle/s6zXwsfWwoaeVKCx9

22:00h | 5a Nit Jove amb Zoo i Mon Dj 

Lloc: Pàrquing Institut 

ENTRADES: https://app.mesacces.com/esdeveniment/4418

DIUMENGE 26 DE SETEMBRE

11:00h a 13:00h | Jocs de Fusta per jugar i Aprendre amb Kapla 

Lloc: Carrer Bisbe Bernaus

INSCRIPCIONS: EXHAURIDES

11:30h | Espectacle Una Carretada de Contes de La Guilla Teatre

Lloc: Plaça Major

INSCRIPCIONS: EXHAURIDES

13:00h | Swing amb Three Cool Cat Combo 

Lloc: Plaça del Ball

INSCRIPCIONS: https://forms.gle/TjF86YN5B9DM9HYv8

17:30h | CE Artesa de Segre VS La Seu D'urgell 

Lloc: Camp de Futbol

18:00h | Espectacle Caça-Històries de Impro Barcelona

Lloc: Plaça del Ball

INSCRIPCIONS: https://forms.gle/q8iNBXfG3eTvpGVL7

19:00h | Concert amb l'Orquestra Saturno

Lloc: Cubtural

INSCRIPCIONS: https://forms.gle/fDRMrhUYCmCmiajn9

21:30h | Castell de Focs de Fi de Festa Major 

Lloc: Es podrà veure des de tot el poble

Document Actions